icon

ZArchiver

0.9.1

4.5

16

Sıkıştırılmış dosyalarla çalışmak için ihtiyacınız olan her şey

9.1M

Bu uygulamayı oyla

ZArchiver Android Cihazınızdan herhangi bir dosyayı sıkıştırmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Sıkıştırılmış bir dosyanın içeriğini görmek istemeniz veya SD kartınızdaki birçok dosyayı kullanarak sıkıştırılmış dosya oluşturmak istemeniz önemli değildir, Zarchiver ile hepsini birkaç saniyede yapabilirsiniz.

Program aşağıdaki formatların hepsinde size sıkıştırılmış dosya yaratma olanağı verir: 7z (7zip), zip, bzip2 (bz2), gzip (gz), XZ, tar. Dahası, 7z, zip, rar, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, lzh, lha, lzma, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm, zipx, mtz. formatlarında gelen dosyaları açmanıza da izin verir.

ZArchiver ile 7z, zip, rar, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, lzh, lha, lzma, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm, zipx ve mtz formatlarındaki dosya içeriklerini görme olanağınız da olur. Dahası, daha da önemli olan, şifrelenmiş bile olsa içeriği görme olanağınız olmasıdır (tabi ki, şifreye sahip olduğunuz sürece).

ZArchiver Android cihazlarında bu tip dosyalar ile çalışmak isteyen veya çalışması gerekli olan tüm kullanıcıların indirip sahip olması şart olan sıkıştırılmış dosya yöneticisidir.
Uptodown X